Orange County Finalists

High School Street:                                                  High School Bowl:

Riley Greer (IRHS)                                                    Tylor Hollenbeck (THHS)
Braeden Weekes (IRHS)                                           Gage Boan (EDHS)
Collin Edwards (ETHS)                                              Ariana Carmona (IRHS)
Jesus Acevedo (ESHS)                                              Sarah Thompson (HBHS)
Matt Reichers (FVHS)                                                Paige LaBare (CMHS)
Evan Dineen (THHS)                                                 Collin Edwards (ETHS)
Zek Firth (HBHS)                                                       Brandon Burleigh (THHS)
Alex Barragan (IRHS)                                               Griffin Crane (SCHS)
Oscar Cancelada (ETHS)                                          Cole Reed (IRHS)
Ryan Butler (HBHS)                                                  Andrew Bowen (FVHS)
Lain Dickie (SCHS)                                                   Evan Dineen (THHS)
Charles Schuck (EDHS)                                            (Due to a tie)
Jeremy Creed (THHS)
Drew Wilkins (THHS)
Aidan Sarjeant (SCHS)
Quinn Ellis (NHHS)
Nick Dunner (ESHS)
Richie Lopez (FVHS)
Griffin Crane (SCHS)
Ryan Balkey (NHHS)
Middle School Street:                                             Middle School Bowl:
Anthony Hernandez (SLMS)                                       Chance Power (BAMS)
Michael Shmidt (CMMS)                                             Donovan Liebelt (CDMS)
Zach Traverrite (BAMS)                                              Ryan Martin (SHMS)
Mateo Rael (BAMS)                                                    Trevor Hollenbeck (SLMS)
Donovan Liebelt (CDMS)                                            Michael Shmidt (CMMS)

Kouhei Kito (HBHS)                                                    Dylan Dusablon (SEMS)
Sam Phegly (SHMS)                                                   Dylan Hord (SOMS)
Tasso Dauossis (SLMS)                                               Chris Breen (SLMS)

Noah Martin (SHMS)                                                   Oliver Reed (SLMS)
Dylan Dusablon (SEMS)                                              Barrett Miller (SHMS)
Kane Sheckler (BAMS)
Chuck Crocicchia (BAMS)
Avery Johnson (SOMS)
Orion Garza (SOMS)
Anthony Munoz (ENMS)
Manuel Ramos (CDMS)
Mason Ryan (SHMS)
Oliver Reed (SLMS)
Chris Breen (SLMS)
Matt Whetstone (DWMS)

San Diego Finalists

The San Diego skaters who will be competing in the finals are:

High School Street:
Cam Sedlick (CCHS)
Chase Walleen (TPHS)
Luke McCabe (CCHS)
Alex Willms (TPHS)
Cooper Shulz (CCHS)
Cole Cavanaugh (CCHS)

High School Bowl:
Justin Rivera (TPHS)
Luke McCabe (CCHS)
Middle School Street:
Tom Scharr (E1MS)
Austin Kroll (E2MS)
Travis Rivera (E2MS)
Christian Marquarot (E1MS)
Kyle Filler (E1MS)
Middle School Bowl:
Tom Scharr (E1MS)
Travis Rivera (E2MS)